Küçük Kadınlar

küçük kadınlar,küçük kızlarKüçük Kadınlar 2008-2009 dizi sezonunun iddialı dizilerinden olarak yakında Kanal D'de yayına girecek ama aynı adlı kitaptan yola çıkarak daha önce çeşitli ülke ve dillerde benzeri yapılmış dizilerden farkının ne olacağı konusunda bekleyenlerinin aklında şimdiden soru işaretleri oluşmaya başladı. Başrollerinde Ekin Türkmen, Ali İl, Hande Soral, Fulya Zenginer, Elit İşcan, Burak Sağyaşar ve Selin Ilgar'ın oynayacağı Küçük Kadınlar daha önce tutan bir proje olarak Dawson's Creek benzeri Kavak Yelleri Dizisinde olduğu gibi birebir kopya olarak başlayıp daha sonra kendi yolunu mu bulacak yoksa her yıl olduğu gibi başladıktan kısa süre sonra biten dizi furyasına mı katılacak şimdiden merak konusu.

Elbette tüm bu soruların ve akla gelen benzeri soruların yanıtları Küçük Kadınlar 1. Bölüm sonrası yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlayacak.

2 yorum:

fotografci kizz dedi ki...

bak gerçektende yha ben bu dizi başladığıdan beri izliyorum yha ama şerefsizim ki çok seviyorum hiçbir bölümünü kaçırmadan izledim...

o halaları denen salak karı vhar yha o salak karı sırf küçük kızı onların elinden almak için neler yaptı insafsız kadın insan yeğeninin kötülüğünü ister mi?

yha ama o kadını zaten öncedende sevmiyorlar mış yyha dizide

Bloglar Yarışıyor dedi ki...

Bloglar Yarışıyor ile blogunuzla ün sahibi olmaya, ödüller kazanmaya hazır mısınız? Sponsorlarımızın desteği ile bloglar arası etkinlik yarışmamızı 3. kez düzenliyoruz. Detaylı bilgiyi websitemizden öğrenebilirsiniz.
İlginiz ve desteğiniz için teşekkürler!


Web: http://www.bloglaryarisiyor.net
Mail: iletisim@bloglaryarisiyor.net